ADWOKAT AURELIA KOKSZTYS-ŁUĆ KANCELARIA ADWOKACKA

Kancelaria Adwokata  Aurelii Koksztys-Łuć zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego,  specjalizując się  w rozwodach, sprawach o władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi, w sprawach o alimenty oraz w sprawach o  podziały majątku wspólnego i rozliczenia pomiędzy małżonkami i konkubentami, a ponadto w sprawach o zniesienia współwłasności i sprawach o działy spadku.

Adwokat Aurelia Koksztys-Łuć ukończyła studia na kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim w roku 1994. Wiedzę prawniczą zdobywała studiując również na Uniwersytecie w Lipsku w Niemczech, stąd biegle włada językiem niemieckim i również w tym języku świadczy pomoc prawną. Karierę zawodową rozpoczęła od aplikacji sędziowskiej, a następnie odbyła aplikację adwokacką. W 1999 roku z wyróżnieniem zdała egzamin adwokacki i od 1 stycznia 2000 roku rozpoczęła praktykę adwokacką. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa europejskiego, zaś obecnie jest słuchaczką studiów podyplomowych Prawo rodzinne z elementami psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Jej pozycja zawodowa uznana została również przez środowisko Adwokatury. Przez wiele lat była wykładowcą Komisji Szkolenia Aplikantów oraz przez dwie kolejne kadencje pełniła funkcję Prezesa Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. Od roku 2016, obecnie drugą kadencję, jest Sędzią Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury w Warszawie.

Adwokat Aurelia Koksztys-Łuć dzieli się z Klientami swoją wiedzą i doświadczeniem tak, by świadomie podejmowali decyzje dotyczące ich życia. Dba o to, by na bieżąco śledzili losy swoich spraw i rozumieli skomplikowane zagadnienia, z którymi muszą się zmierzyć, korzystając z jej pomocy. Jej relacje z Klientem oparte są na zaufaniu, jako gwarancji dobrej współpracy. Celem świadczonej pomocy prawnej jest profesjonalne, ciepłe, mądre i oparte na zrozumieniu, rozwiązanie problemów prawnych Klienta. Wieloletnie doświadczenie i ścisła wiedza specjalizacyjna adwokat Aurelii Koksztys-Łuć przekłada się nie tylko na pomoc prawną na najwyższym poziomie, ale także na wsparcie emocjonalne dla osób, którym świadczy pomoc prawną.

KANCELARIE WSPÓŁPRACUJĄCE:

Kancelaria Adwokata Aurelii Koksztys-Łuć pozostaje w stałej współpracy z dwiema specjalistycznymi kancelariami indywidualnymi:

Kancelaria Adwokacka adwokat Aurelia Kukulska specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa karnego gospodarczego oraz prawa karnego skarbowego.

ul. Artura Grottgera 12/1

58-500 Jelenia Góra

Tel.: + 48 75 75 356 30

Handy: + 48 660 702 501

e-mail: aureliakukulska@ineria.pl

 

Kancelaria Adwokacka adwokat Dominika Pawiłojć  specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego.

Handy: + 48 665 565 494

e-mail: dominika.pawilojc@gmail.com

 

 

58-500
Ulica: 
ul. Grottgera 12/1
Tel.: 
+48 75 753 56 30