Aktualności

Szanowni Państwo, stosując na co dzień regulacje Kodeksu Spółek Handlowych w obsłudze naszych Klientów, przedstawiamy Państwu materiał, który sporządziliśmy w związku z mającymi wejść w życie zmianami.

Szanowni Państwo,zachęcamy do zapoznania się z zakładką Publikacje na naszej stronie, gdzie znajdą Państwo najnowsze wydanie naszego Biuletynu, a w nim artykuły napisane przez Adwokatów i Radców Prawnych należących do Stowarzyszenia Prawników Iuris Link.

W dniach 18-20 czerwca w Baranowie pod Poznaniem w uroczym hotelu Edison nad jeziorem Kierkskim wreszczie odbyło się nasze osobiste spotkanie i zgromadzenie Stowarzyszenia Prawników Iuris Link. Zapraszamy do zakładki: Galeria 

Szanowni Państwo Przedsiębiorcy informacyjnie podajemy linki do informacji i materiałów dotyczących finansowania z PFR:

Szanowni Państwo, zamieszczamy materiał z kluczowymi informacjami prawnymi dla spółek notowanych na GPW: 

W listopadzie 2019 r. nasze spotkanie w Krakowie zorganizował Mecenas Stanisław Cabała. Jak to w Krakowie było bardzo pięknie ale i owocnie, jeśli chodzi o obrady i znaczenie podjętych uchwał. Poprawiamy standard naszych dokumentów, naszej strony internetowej, ale i rozwijamy inicjatywy na rzecz realizacji celów Stowarzyszenia. 

Dnia 22 listopada 2019 r. w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów doktorom i doktorom habilitowanym, którzy obronili się w roku akademickim 2018/2019. Tego dnia z rąk Promotor dr hab. Anny Pacześniak, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, swój dyplom doktorski odebrała doktor Paula Wiśniewska. W 2016 r. rozpoczęła studia III stopnia na kierunku nauki o polityce na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaledwie po trzech latach, 7 czerwca 2019 r., obroniła z wyróżnieniem dysertację doktorską „Koncepcje integracji europejskiej w programach i polityce partii na poziomie europejskim”.

W maju bieżącego roku odbyło się doroczne Zgromadzenie Stowarzyszenia Iuris Link,  zorganizowane przez Kancelarię Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy ze Szczecina. Frekwencja dopisała, obrady były owocne ale też zwyczajowo doskonałą atmosferę pogłębiła wspaniała pogoda nad pięknym Bałtykiem. Aniu dziękujemy za wspaniałą organizację spotkania. Dziękujemy nowym członkom Stowarzyszenia za ich akces i witamy w naszym gronie.

Paula Wiśniewska, koordynator Iuris Link w latach 2012 – 2016, ukończyła ze średnią 5.0 II rok studiów doktoranckich z nauki o polityce na Uniwersytecie Wrocławskim. Paula jest kierownikiem projektu naukowego Relacje między partiami politycznymi na poziomie europejskim a grupami politycznymi w Parlamencie Europejskim realizowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki.

Pages