Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawników Iuris Link w Pobierowie

W dniach 2 – 5 czerwca 2016 r odbyło się Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawników Iuris Link w Pobierowie. Organizatorem spotkania byli Anna Biel i Krzysztof Judek z kancelarii Radców Prawnych Biel, Judek i Wspólnicy.

Pierwszego dnia spotkania Członkowie Stowarzyszenia wybrali się na przejażdżkę Kolejką Wąskotorową do Niechorza, gdzie mieli okazję zobaczyć jak wygląda lokalny ośrodek Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Podczas krótkiego odpoczynku pod latarnią morską zaczęły się dyskusje nad wydaniem kolejnego numeru Biuletynu Iuris Link. Obrady nad artykułami oraz dalszymi działaniami Stowarzyszenia zostały przeniesione do hotelu, gdzie kontynuowano dyskusję już na oficjalnym Zebranie Członków Stowarzyszenia. Podczas obrad zastanawiano się nad rozszerzeniem Stowarzyszenia o kolejne kancelarie, rozmawiano o wyborach 

do Okręgowych i Naczelnych Rad Adwokackich, a także zastanawiano się, gdzie w przyszłym roku zorganizować Zebranie Członków Iuris Link. Dzień zakończył się tańcami na świeżym powietrzu przy muzyce na żywo. Drugiego dnia Członkowie Stowarzyszenia wybrali się na wycieczkę do Szczecina, gdzie mieli przyjemność spędzić czas na rejsie po Odrze. Pobyt w Szczecinie zakończył się wizytą w Muzeum Centrum Dialogu Przełomy. Spotkanie w Pobierowie było okazją do merytorycznych dyskusji, ale przede wszystkim sposobnością do spędzenia czasu w gronie znajomych.

Polski